Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży mikrosamochodów. W ofercie firmy znajdziecie Państwo pojazdy rekreacyjne, trójkołowe lub czterokołowe oraz auta użytkowe. Nie musi się być kierowcą rajdowym aby móc prowadzić produkty firmy, wystarczy tylko instrukcja obsługi oraz jazda próbna i możecie być królami szos.

Cechą wspólną wszystkich samochodów jest wysoki komfort użytkowania. Został on zapewniony poprzez miękkie fotele oraz dobrą amortyzację pojazdu. W kompleksowy sposób zaadaptowane są do poruszania się po drogach. Posiadają oświetlenie LED, od świateł mijania, poprzez kierunkowskazy, po światła stopu. Zamontowane ogrzewanie oraz kabina pozwolą Państwu na przejazd motorowerem nawet w chłodniejsze dni.

Mocną stroną produktów naszej firmy jest mały koszt eksploatacji takich pojazdów oraz niewygórowane ceny za jakie możecie je kupić. Zaletą jest również cicha praca sprzętu oraz brak wibracji z powodu braku silnika spalinowego. Do zakupu motorowerów może was również zmobilizować fakt iż nie ma potrzeby wymiany olejów, rozrządu czy filtrów tak jak to jest w przypadku większości samochodów poruszających się po naszych drogach. Maksymalne prędkości jakie mogą wyciągnąć pojazdy to 45 km/h, tak więc mało mniej aniżeli ograniczenie szybkości jakie występuje na obszarach zabudowanych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z wykwalifikowaną kadrą sklepu, która pomoże wam wybrać coś odpowiedniego dla każdego z was.